ICQ 6..Stáhni ZDE...

9. února 2008 v 17:04 | Smolqinka |  ::..Programy na download..::
Nejpoužívanější aplikace pro komunikaci na Internetu
Velice populární komunikační program ICQ ("I seek you") vám umožní bavit se se svými kamarády či kolegy v reálném čase, posílat soubory, hledat si přátele a mnoho dalšího. Program vás zároveň upozorňuje na narozeniny Vašich ICQ přátel, nebo prostě na cokoliv, na co nechcete zapomenout, ...

Již od verze 4 obsahuje funkci s názvem ICQ Xtraz. Pod tímto označením se skrývá systém plug-inů, který umožní výrazně upravit celý program a nahrávat si nové a nové funkce. Xtraz tak přináší například zcela nové hry, které lze hrát přímo z ICQ nebo možnost zobrazovat vlastní obrázek při komunikaci s kamarády.

Posléze ICQ přidalo podporu hlasové komunikace, ve které ICQ dříve výrazně zaspalo a nechalo se tak porazit programem Skype. Hlasovou funkci doplnilo o Push2Talk, tedy okamžité spojení s volanou osobou po stisknutí tlačítka. Další příjemná změna je možnost používat ENTER k odeslání zprávy, tak jak je to u ostatních komunikátorů (lze změnit v nastavení).

Verze 5.10 přinesla možnost posílání flash animací, online notifikátor, vylepšený voice chat, sadu nových smailíků, upravený kontakt list a řada dalších vylepšení. Podrobněji se o funkcích této verze můžete dočíst na eMagu.

Nová verze ICQ6 přináší nový zelený design, možnost posílání krátkých zpráv bez nutnosti otevření konverzačního okna, využití panelů pro více chatovacích oken v jednom a další. Recenzi a představení novinek ICQ6 si můžete přečíst na eMagu.

K instalaci češtiny od Skůtra slouží instalační patch. Před instalací autor češtiny doporučuje vytvořit si zálohu adresáře: C:\Program Files\ICQ6\ConfigFiles a services\ pro případ, že by ICQ s češtinou nefungovalo, nebo se vyskytl jiný problém. Před instalací češtiny musíte ICQ vypnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama