Nehtíky..

20. ledna 2008 v 9:50 | Smolqinka |  ::..Pro holky..::
NEKAŠLI NA SVÉ NEHTY JE TO PRVNÍ ČEHO SI NA TOBĚ VŠIMNE A ONI VESKUTEČNOSTI ŘEKNOU JAKÁ DOOPRAVDY JSI,KDYŽ SI SAMA SEBOU!!!
ŽE BY PARODIE NA FRANCOUZSKOU MANIKŮRU??
A no,ale v jiném provedení.S nehtami si můžeš vymyslet cokoliv,třeba si nalokovat nehet jednou barvou laku a tim druhym udělej nahoře proužek
Proužky můžeš dělat jak koliv třeba šikmo,záleží jen na tvé fantazii !!!
POZOR !!! ABY NEHTY VYPADALY DOBŘE MUSÍ BÝT UPRAVENÉ A ZDRAVÉ !!!!!!!
Pokud nejsou tvé nehty vpořádku,vyskytují se časté záděrky atd. budeš je muset nejříve oštři.Kup si mastičku na nehtovou kůžičku nebo nějaké vitamíny.Tvé nehty je často potřebují.Vyhni se také styku s chlórem např.bezény,koupaliště.Ovšem jen dokud se té nehty neuzdraví!!Používej bezbarvý viživující lak.Také si je musíš nějak pěkně ostříhat nebo zapilovat.Pokud to neumíš doporučuji si koupit sadu na nehty z kosmetiy AVON.Tvé nehty budou vypadat skvěle a ostatní si toho také povšimnou !!!
PŮLKY NEJEN NA ZADEČKU ! :)
Ach jak ta fantazie s námi mává.Toto se hodí spíše ke kombinaci s oblečením.Pokud máš dnesbarvy sladěny do růžovo bílé,vínové,černé no prostě jaké koli.Jednu šikmou půlku nehtu nalakuj růžově a druhou např.vínově,bíle....pozor!!! toto není jen k růžovému oblečení barvy můžete kombinovat různě.např.modrá + růžová,zelená a oranžová záleží jen na vás !!!!
NA NEHTECH POZNÁŠ SVOU FANTAZII.NEBOJ SE UDĚLAT NĚJAKOU ZBĚSILOST,KTERÁ NAKONEC MŮŽE PŮSOBIT VELMI DOBŘE NAOPAK DI DO TOHO!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama