Jak zbalit holku?

20. ledna 2008 v 9:23 | Smolqinka |  ::..Pro kluky..::
Jak zbalit holku???Rada ↓
krok 1: nejdřív si ji musíš trošku naťuknout než se skořábka rozlomí, skus dát něco sladkého jako třeba čokoládu a pošli jí to domu s lístečkem kde bude tvoje jméno. a jestli neznáš její adresu tak jí to pošli po kamarádovi nebo po její kamarádce.
krok 2:jak reagovala na čokoládu? podle toho přejdi k jednotlivím krokům: smála se na tebe dost často krok 3, nijak nereagovala prostě normálka jako vždycky krok 4, přišla ti poděkovat krok 3, dala ti taky něco krok 5.
krok 3: to je to nejlepší co sis mohl přát! jestli se na tebe smála nebo ti přišla poděkovat a nebo jsi tady z kroku 4, jsi na nejlepší cestě. zjisti její telefoní číslo a pozvi jí někam. (kromě kina) jestli řekne ne, jdi ke kroku č.6, jestli ano jdi ke kroku č.7.
krok 4: je vidět že ji moc nezjímáš a jestli je oblíbená tak to bude těšší. nevnucuj se jí, spíš naopak! skus se jí týden ani nevšímat! jak reagovala: přišla za tebou a něco si chtěla půjčit nebo ti jen chtěla něco říct: nějak si ji skus zavázat třeba ji vem tašku ze školy nebo jinou tašku a když bude chtít přejdi ke kroku č.3, když ne jdi znova k jedničce ale až za měsíc.
krok 5: cítí potřebu ti taky něco dát za tu čokoládu nebo jinou sladkost. skus ji znova něco poslat a když ti znova něco dá jdi ke kroku č.8. když ti nic nedá jdi ke kroku č.3
krok 6: musíš se víc snažit! udělej si všechny kroky znova od kroku č.1.
krok 7:až půjdete na rande, hlavně se nestrapni a pak už to půjde samo když budete chodin někam spolu častěji.
krok 8:uf, to je práce ale prostě jí řekni že ti nic dávat nemusí a jdi ke kroku č.3.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama