Hubni bez hladu...

20. ledna 2008 v 9:47 | Smolqinka |  ::..Pro holky..::
MÁME PRO TEBE JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST JAK ZHUBNOUT
BEZ HLADU
1.FÁZE
Nejdříve vysaď sladky pokud si na nem závislá musí to přestat.Jedine timdle krokem se dostaneš k sexi postavě.Neznamená to ovšem,že pokud tě přepadne opravdu mlsná a už to nebude k vydržení,že by sis ten kuosek dobrůtky dát nemohla.
2.FÁZE
Svoji stravu omez na polovinu.Dodržuj hlavne pitný režim.Při nejlepšim pi vodu.Dodáva tělu svěžest a neocítíš po ní hlad!Ráno k snídani si trošku dopřej,namaž si klidne rohlík svou oblíbenou marmeládou. Ale k vobědu už si dej nejaky ten salatek,třeba i s kousky kuřeciho masa.Jako odpolední svačinku si dej jablko.Ovoce je velmi dobre pro organismus.Večeře by měla být asi tak 17.30 dej si nakrájenou zeleninku a hrnek čaje.Po 18hodine už ovšem nejíme.je to období kdy si tělo ukládá nejvíce tuků jako zásobu.
3.FÁZE
Nezapomen,že držení diety má i něco do sebe.Trochu pohybu slečny! dej si do uši třeba sluchátka s tvou oblíbenou muzikou a di se ven tak na nejmíň 30min proběhnout.Neběhej ovšem do kopců!Tím by si si vytvářela svaly a ty taky něco váží.Nejlépe běhej někde na rovince.Musíš se u toho důkladně zpotit.Až přídeš domů dej si alespoň 20sklapovaček.Pokud nebudeš hned moc vydejchej se a potom pomaloučku polehoučku di na to.
4.FÁZE
Jak zahnet hlad jsi-li doma? Zkus zavolat kamaradce a jděte do města obhlédnout nějaké super věci,nebo si pust film,kterej tě zaručeně bude bavit.Nastává-li hlad večer zkus ho zahnat spánkem.
5.FÁZE
Teď už musíš jen vydržet.Představuj si své tělo jak bude vypadat vydržíš-li.
Bude sexi.Bude mít o nějaký ty kila míň.
POZOR !!!!! NIC SE NESMÍ PŘEHÁNĚT ! VAŠE VÁHA BUDE IDEÁLNÍ POKUD NEBUTE VYPADAT JAKO VYCHRTLÁ ANOREKTIČKA.PÁNOVÉ TAKY MUSÍ MÍT ZA CO CHYTIT.
IDEÁLNÍ VÁHA:
měříš např.175cm ideální váha:poslední dvojčíslí - 8 např. 75-8= 67 to je ideální váha.
ovšem pokud chceš maš možnost zhubnou těch 7kilo.ještě přirozené je pokud bude mít 60kg pak uz je to nezdravé !!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama