Leden 2008

Reklamička z HSM!!!

20. ledna 2008 v 10:48 | Smolqinka |  HSM 1...
High-School-Musical.cz
High-School-Musical.cz
High-School-Musical.cz
High-School-Musical.cz
High-School-Musical.cz

Monique Coleman - životopis

20. ledna 2008 v 10:47 | Smolqinka |  HSM 1...
Monique

Monique ColemanNarozena: 13.listopad 1980

Životopis: Monique Adrienne Coleman se narodila 13.listopadu 1980 jako americká herečka zpěvačka z Jižní Caroliny. Pochází z Kolumbie. Dostala hlavní roli v Disney Channel Originální film High School Musical (Muzikál ze střední kde se také proslavila jako Taylor McKessie. Také si zahrála v The Suite Life of Zack & Cody jako Mary-Margaret společně se Zacem Efronem a Ashley Tisdale. Také se zúčastnila televizní show Dancing with the Stars. Skončila na 4.místě! Začala s hraním velice brzy. Chodila do Workshop Theatre School of Dramatic Arts (herecká škola). Zahrála si tam celkem v 15 her. Poté odešla do Heathwood Hall Episcopal School pak navštívila univerzitu DePaul v Chicagu. Nechodila do normální základní a střední školy, ale do herecký škol.Byla poprvé nominovaná jako nejmladší herečka v Hollywoodu z filmu The Ditchdigger's Daughters.

Corbin Bleu - životopis

20. ledna 2008 v 10:44 | Smolqinka |  HSM 1...
corbin

Corbin BleuProfese: herec

Datum narození: 21.02.1989

Místo narození: Brooklyn, New York, USA

Životopis: Corbin Bleu začal s hraním ve velmi ranném věku pod vlivem jeho otce, dlouholetého herce Davida Reiverse. Po čase, když Corbinovi byly dva roky, začal hrát v reklamách pro Live Cereal, Bounty, Hasbro and Nabisco. Zanedlouho, Corbin projevil zájem v tancování, tak jeho rodiče mu zaplatili hodiny baletu a jazzu.(Často byl jediný kluk v té třídě.) Ve 4 letech se stal modelem, který reprezentoval Ford Modeling Agency in New York. Byl také na tištěných reklamách Gapu, Tergetu a obchodních domů hraček. Tam to ovšem neskončilo. Když bylo Corbinovi 6 let, byl v jeho první velké produkci, v Brodwayské hře.
V roce 1996 se Corbin se svojí rodinou přestěhoval do Los Angeles kde rychle dostal roli High Incident. Corbin si také zahrál s takovými hvězdami jako Ben Stiller, TIm Allen, Alan Rickman. Jedna z jeho nevíce známých dětských rolích byla v jeho 8 letech v show zvané "ER". V to době stále navštěvoval hodiny tance a byl jeden z prvních studentů dnes pretižní "Debbie Allen Dance Academy". Učil ho sám Allen a Corbin o něm řekl, že ho naučil hodně a že ho postrčil tam kde teď je a že bez něj by nebyl nikdy takový tanečník jako je z něj dnes.
Jako střední školu zvolil "Los Angeles Country High School for the Arts". Během těchto let si Corbin zahrál ve hře "Footloose", "Ren" a ve filmu "Catch That Kid".
V roce 2004 byl Corbin vybrán aby se přidal ke skupině dětem a k nové show "Flight 29 down", která byla natočená na Hawai. Během léta roku 2005 byl Corbin vybrán do dalšího filmu "High SChool Musical", kde byl vybrán do role Chada, nejlepšího kamaráda hlavní postavy Troye Bolltona. Po tomto fenoménu se Disney Channel rozhodl, že Corbina obsadí znovu, protentokrát do filmu "Jump In". V tomto filmu si zahrál se svým vlastním otcem, který v tom filmu hraje také jeho otce. 1.května vydal Corbin své první debutové album s názvem "Another Side" a také dotočil 2.díl High School Musical, který nese název Sing it all or not. V roce 2008 bychom se měli dočkat již třetího pokračovaní stejnomeného filmu.

Lucas Grabeel - životopis

20. ledna 2008 v 10:43 | Smolqinka |  HSM 1...
lucas

Lucas Grabeelherec, zpěvák, tanečník

Datum Narození : 23.11.1984

Místo narození: Springfield, Missouri, USA

Znamení : Střelec

Životopis : Lucas Stephen Grabeel se narodil 23.11.1984 ve Springfieldu, rodičům Missouri a Stephenovi Grabeelovi. Už v mládí, on a jeho sestra, začali tvořit písničky, hrát a ukazovat to rodině a kamarádům. Pak nastoupil na Logan-Rogersville Elementary a Middle School. V šestém ročníku učinkoval v první hře - The Secret Garden a hrál kluka jménem Colin. Od té doby se v hraní ani na chvilku nezastavil. Jeho první hlavní role byla v Springfieldském malém divadle, ve hře Oliver a on hrál Arthura Dodgera. Lucas pokračoval v hraní v divadle a než opustil střední školu tak byl v 8. produkcích.
Lucas byl aktivní člen divadelního kroužku Y.E.S asi 5 let. Během těchto let také učil v divadle hraní a tancování, a hlavně improvizace. Lucas hrál mnoho hlavních rolí ve školských muzikálech, produkcích a operách. Také hrál na bubny v místním kostele, a nastoupil na Missouri Fine Arts Academy.
Lucas absolvoval školu v roce 2003. Potom se odstěhoval do Los Angeles aby uskutečnil svůj sen hrát ve filmech. Tam potkal jeho manažera Roberta C. Thomsona, zrovna když stál ve frontě v supermarketu. Během týdne získal agenta a během 3 týdnů dostal první komereční roli a po 9 měsících se objevil v orignálním filmu od Disneyho- Halloweentown High jako Ethan Dalloway.
V roce 2004 byl v pilotní epizodě WB show Halley's Comet, ale tam mu to nesedělo tak odešel. Potom byl vybrán do Dysneyovo filmu High School Musical kde hrál Ryana Evanse. Byla to jedna z jeho nejlepších rolí. Potom, co se vrátil domů se také objevil v seriálu Veronica Mars.
Muzikál ze střední Lucasovi prolomil vše a tento film shlédlo více jak 35,000,000 diváků během 1 týdne vysílání. Momentálně dotočil už druhý díl Muzikálu ze střední. Premiéra byla v srpnu 2007.

Ashley Tisdale - Životopis

20. ledna 2008 v 10:42 | Smolqinka |  HSM 1...
ASHLEY TISDALE

Ashley TisdaleModelka,herečka,zpěvačka

Datum narození: 02.07.1985

Místo narození: West Deal,New Jersey

Znamení: Rak

Životopis: Momentálně jmenovaná jednou z 25 nejhezčích teenagerů pod 25 let, Ashley je nejvíce známá z role Maddie, pracovnice v hotelu a hlídačka dvou dvojčat, která žijí v Tipton Hotelu, tato televizní série běží na Disney channel, a jmenuje se "The Suite Life of Zack and Cody". Momentálně jmenovaná jednou z 25 nejhezčích teenagerů pod 25 let, Ashley je nejvíce známá z role Maddie, pracovnice v hotelu a hlídačka dvou dvojčat, která žijí v Tipton Hotelu, tato televizní série běží na Disney channel, a jmenuje se "The Suite Life of Zack and Cody".
Momentálně také Ashley můžeme vidět vedle Zaca Efron v originálním Disneyovském filmu "High School Musical", který režíruje Kenny Ortega. První díl měl premiéru v lednu roku 2006 a byl to nejlépe hodnocený film v Disneyovské historii. Ashley v prvním filmu zpívala dvě písničky (Bop to the top a What I've been looking for), oboje se dostali do Billboard hot 100 chart a oba byly také nazpívány s Lucasem Grabeelem.
Ashley momentálně také nahráva její první debutové CD pro Warner Bros. Records. Její nová verze "Kiss the girl" bude na speciálním DVD "The little Mermaid".
Ashleyiny herecké kredity také obsahují film "Donnie Darko", kde hrála s Jake Gallenhaalem, Maggie Gyllenhallovou a Jamesem Duvalem. Zahrála si v pár dílech "Nathan's Choice", "Mayor of Oyster Bay" a "the Howie Mandel Pilot". Také natočila novou reklamu na T-mobile společně s Catrine-Zetou Johnes. K animovaným filmům, Ashley propůjčila svůj hlas ve filmu "Kim Possible a "Phineas and Ferb".
Když Ashley netočí filmy, její záliby jsou zpívání (ve 12 letech zpívala v Bílém Domě), nakupování, a chození ven s přáteli a její sestou Jennifer, který je také herečka jako Ash. Ashley momentálně sídlí v Los Angeles. Momentálně také Ashley můžeme vidět vedle Zaca Efron v originálním Disneyovském filmu "High School Musical", který režíruje Kenny Ortega. První díl měl premiéru v lednu roku 2006 a byl to nejlépe hodnocený film v Disneyovské historii. Ashley v prvním filmu zpívala dvě písničky (Bop to the top a What I've been looking for), oboje se dostali do Billboard hot 100 chart a oba byly také nazpívány s Lucasem Grabeelem.
Ashley momentálně také nahráva její první debutové CD pro Warner Bros. Records. Její nová verze "Kiss the girl" bude na speciálním DVD "The little Mermaid".
Ashleyiny herecké kredity také obsahují film "Donnie Darko", kde hrála s Jake Gallenhaalem, Maggie Gyllenhallovou a Jamesem Duvalem. Zahrála si v pár dílech "Nathan's Choice", "Mayor of Oyster Bay" a "the Howie Mandel Pilot". Také natočila novou reklamu na T-mobile společně s Catrine-Zetou Johnes. K animovaným filmům, Ashley propůjčila svůj hlas ve filmu "Kim Possible a "Phineas and Ferb".
Když Ashley netočí filmy, její záliby jsou zpívání (ve 12 letech zpívala v Bílém Domě), nakupování, a chození ven s přáteli a její sestou Jennifer, který je také herečka jako Ash. Ashley momentálně sídlí v Los Angeles.

Osobní: Rodiče: Lisa a Mike Tisdale, Sourozenci: Starší sestra Jen

Vanessa Hudgens - životopis

20. ledna 2008 v 10:41 | Smolqinka |  HSM 1...
van

Vanessa Anne Hudgens

Herečka,Zpěvačka

Vanessa Hudgens, celým jménem Vanessa Anne Hudgens se narodila 14.12.1988 v Salinase(California). Vanessa je známa americká herečka a zpěvačka, která debutovala v americkém showbiznise v roku 2003 ve filmu Thirteen, no to ještě netušila, že zaručený úspěch ji čeká až ve filmu High School Musical.

Biografie
Vanessa, jak už víte má 18 let, mladší sestru Stellu Hudgens, která je také herečka. Její rodiče se jmenují Greg Hudgens a Gina Guangco. Vanessa ukončila studium v 7. ročníku a od té doby se učila doma.

Film a TV
Vanessa začala vystupovat před lidmi, když jí bylo 8 let. Nejprve začínala reklamami, za nedlouho přišla úloha Noel ve filmu Thirteen, potom úloha ve filmu Thunderbirds a nakonec v TV seriálech Disney Channel: The Suite Life of Zac and Cody, Still Standing, Quintuplets...A pak to přišlo....Návrh na účinkování v High School Musical. Vanessa dostala úlohu Gabrielly až po kastingu kde přesvědčila svou písní Angels od Jessicy Simpson. V tu chvíli ještě nikdo netušil, že to bude taký velký hit v celé Amerce... alei Evropě! Vanessa si zahrála po boku Ashley Tisdale, Zaca Efrona, Monique Coleman, Lucasa Grabeela a dalších jiných herců. 17.srpna vyšel v Americe druhý díl tohoto filmového megahitu, který sledovala neskutečných 17 miliónů lidí !!!
(Vanessa jako Gabriella ve filmu HSM)

Hudba
Vanessino debutové album V vyšlo v září 2006. Vanessa ho nahrála v Hollywood records a jejím prvním singlem i videoklipem byla píseň Come Back To Me. Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.

Přítel
Vanessa konečně POTVRDILA pro časopis Teen, že chodí s kolegou z High School Musical ZACEM EFRONEM!

Zac Efron - Životopis

20. ledna 2008 v 10:40 | Smolqinka |  HSM 1...

Zachary David Alexander Efron


Datum narození: 18. 10. 1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA
Znamení: Váhy
Přezdívka: Zac
Rodiče: David a Starla
Sourozenci: bratr Dylan
Povolání: herec, zpěvák
Výška: 1,75m
Mazlíčci: Siamská kočka, Dva psi Australští ovčáci
Oblíbené jídlo: Sushi,Exotické jídlo
Lechtivý: Ano
Alergický: Ne
Životopis: Americký herec- Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.
Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney.)
Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Druhé pokračování tohoto filmu je plánováno na konec roku 2007. Předtím se ale Zac Efron objeví v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray.

Corbin Bleu

20. ledna 2008 v 10:38 | Smolqinka |  HSM 1...

Corbin Bleu a Vanessa Hudgens - Still There For Me


Lucas Grabeel..

20. ledna 2008 v 10:37 | Smolqinka |  HSM 1...

Lucas Grabeel - you know i will


Ashley Tisdale

20. ledna 2008 v 10:36 | Smolqinka |  HSM 1...

Ashley Tisdale - Some Day My Prince Will ComeVanessa Hudgens..

20. ledna 2008 v 10:35 | Smolqinka |  HSM 1...

Vanessa Hudgens - AngelsO filmíku..

20. ledna 2008 v 10:34 | Smolqinka |  HSM 2..
Jedna výzva skončila a už je tu další. Přichází léto a s ním i letní brigády. Troyovi zavolá pan Fulton z Lava Springs Country Club, že ho přijali na brigádu. Troy proto odchází za prací, stejně jako jeho přátelé - Gabriella (plavčík) a Chad a ostatní Wildcats (pomocník v kuchyni). V country klubu se bude konat velká soutěž talentů, které každoročně kralují Sharpay s Ryanem. Ale Kelsie už napsala pro Gabrielle a Troye novou píseň, s níž by se měli prezentovat na této soutěži.
Za přijetím Troyovi žádosti je ovšem Sharpay, která ho chce pro sebe, klub totiž patří jejím rodičům. Když se dozví, že Troy přišel se spolužáky, bude se snažit udělat vše pro to, aby je od sebe oddělila. Největší odpor má ke Gabrielle, protože právě s ní chtěl Troy trávit všechen svůj volný čas.
Sharpay proto seznámí Troye se svými rodiči, s lidmi z vysoké školy a i díky nim ho změní. Troy si přestane všímat přátel a slíbí Sharpay, že na večeru talentů bude zpívat s ní.
Wildcats se mezitím spřátelí s Ryanem, který jim bude pomáhat při vymýšlení programu na show talentů. Sharpay se to dozví a zařídí, aby všichni v době soutěže pracovali. Gabriellu to naštve. Odejde z Lava Springs a rozejde se s Troyem. S tím potom nechce nikdo mluvit a on nechápe proč...

O filmu..A o herců...

20. ledna 2008 v 10:34 | Smolqinka |  HSM 1...
O vánočních prázdninách se potkají dva teenageři. Basketbalista Troy a přemýšlivá Gabriela. Při nuceném vystoupení v karaoke, se do sebe navzájem zamilují. Gabriellinu matku její společnost přesouvá do nového působiště do Alburquerqe v Novém Mexiku, kde bydlí Troy. Ten po prázdninách zjistí, že Gabriela přišla jako nová do jeho školy. Když se potkají, oba se rozhodnou přihlásit do konkurzu na chystaný školní muzikál. Troye se od toho sanží odradit kámoš chad a Gabrielu zase nová kamarádka Taylor. Jejich úsilí se však nejvíce snaží ničit Ryan a jeho sestra Sharpay, kteří jsou považováni za divadelní talenty a také jejich nejlepší kamáradi. Troyovo a Gabrielino rozhodnutí zúčastnit se změní celou školu vzhůru nohama.
Troy Bolton (Zac Efron)
Kapitán basketbalového týmu Wild Cats ze školy East High. Když však začne zpívat s Gabrielou jeho láska k basketbalu ustupuje. Jeho spoluhráči nejsou z jeho nápadu zpívat zrovna nadšení. A to stejné platí i o jeho tátovi, jenž je zároveň jeho trenérem.
Gabriela Montez (Vanessa Anne Hudgens)
Gabriela je na East High nová. Ostatní oslňuje nejen svou matematickou a vědeckou genialitou. Po jedné písni s Troyem je připravena změnit se. Bude chtít zazářit ve školním muzikálu, ale proti ni bude stát královna dramatu Sharpay.
Ryan Evans (Lucas Grabeel)
Ryan je nejlepší tanečník z celé školy. Má nesporný talent a každý rok září ve školním muzikálu. Jakmile však Troy začne ohrozovat jeho postavení, vystrčí drápky.
Sharpay Evans (Ashley Tisdale)
Sharpay už od malička hrávala ve školních představeních, díky tomu je přesvědčená, že i letos získá spolu se svým bratrem hlavní roli v muzikálu. Avšak tentokráte ji může porazit chytrá Gabriela s hvězdou školy Troyem. Sharpay se proto rozhodne použít veškeré způsoby, aby jim v tom zabránila, vždyť ona je přeci největší hvězda.
Chad Danforth (Corbin Bleu)
Chad je Troyův největší kamarád a také spoluhráč. Když však Troy řekne, že chce zpívat v muzikálu, Chad se mu vysměje. Bude se snažit Troye dostat zpět k basketbalu.
Taylor McKessie (Monique Coleman)
Taylor vede desetibojařský tým East High a potřebuje, aby se akademická Gabriela soustředila na velké vítězství. Pokud se bude Gabriela snažit zpívat, Taylor ji v tom bude určitě bránit.
Premiéra: 20. 1. 2006
Réžie: Kenny Ortega
Scénář: Peter Barsochini
Produkce: Don Schain
Hudba: Greg Cham, Ray Cham, Andy Dodd, Faye Greenberg, Jamie Houston, David Lawrence, Adam Watts, Matt Gerrard, Drew Lane, Eddie Galan, Andrew Seeley
Délka filmu: 98 minút
Hrají: Zac Efron, Vanessa Anne Hudgens, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Corbin Blue, Monique Coleman

High school musícál...

20. ledna 2008 v 10:30 | Smolqinka |  HSM 1...
Ahojky!!!!Dalala jsem vám tu High school musicál 1/2....Já je strašně zbožnuju....Moooocinky...A m ooooocinky se těším až bude 3..

Nehtíky..

20. ledna 2008 v 9:50 | Smolqinka |  ::..Pro holky..::
NEKAŠLI NA SVÉ NEHTY JE TO PRVNÍ ČEHO SI NA TOBĚ VŠIMNE A ONI VESKUTEČNOSTI ŘEKNOU JAKÁ DOOPRAVDY JSI,KDYŽ SI SAMA SEBOU!!!
ŽE BY PARODIE NA FRANCOUZSKOU MANIKŮRU??
A no,ale v jiném provedení.S nehtami si můžeš vymyslet cokoliv,třeba si nalokovat nehet jednou barvou laku a tim druhym udělej nahoře proužek
Proužky můžeš dělat jak koliv třeba šikmo,záleží jen na tvé fantazii !!!
POZOR !!! ABY NEHTY VYPADALY DOBŘE MUSÍ BÝT UPRAVENÉ A ZDRAVÉ !!!!!!!
Pokud nejsou tvé nehty vpořádku,vyskytují se časté záděrky atd. budeš je muset nejříve oštři.Kup si mastičku na nehtovou kůžičku nebo nějaké vitamíny.Tvé nehty je často potřebují.Vyhni se také styku s chlórem např.bezény,koupaliště.Ovšem jen dokud se té nehty neuzdraví!!Používej bezbarvý viživující lak.Také si je musíš nějak pěkně ostříhat nebo zapilovat.Pokud to neumíš doporučuji si koupit sadu na nehty z kosmetiy AVON.Tvé nehty budou vypadat skvěle a ostatní si toho také povšimnou !!!
PŮLKY NEJEN NA ZADEČKU ! :)
Ach jak ta fantazie s námi mává.Toto se hodí spíše ke kombinaci s oblečením.Pokud máš dnesbarvy sladěny do růžovo bílé,vínové,černé no prostě jaké koli.Jednu šikmou půlku nehtu nalakuj růžově a druhou např.vínově,bíle....pozor!!! toto není jen k růžovému oblečení barvy můžete kombinovat různě.např.modrá + růžová,zelená a oranžová záleží jen na vás !!!!
NA NEHTECH POZNÁŠ SVOU FANTAZII.NEBOJ SE UDĚLAT NĚJAKOU ZBĚSILOST,KTERÁ NAKONEC MŮŽE PŮSOBIT VELMI DOBŘE NAOPAK DI DO TOHO!!!!!

Maska pro všechny..

20. ledna 2008 v 9:49 | Smolqinka |  ::..Pro holky..::
JÍLOVÁ MASKA
Do salátové mísy vsypete pět velkých lžic zeleného jílu granulovaného nebo rozmělněného, zamícháte s čistou, nejlépe křemičitou vodou a aplikujete na očištěnou pokožku...necháte 15-30minut působit, horkou vodou smyjete...levný recept, jak mít pleť, jak mimi)Jíl dodává spousty minerálních látek a stopových prvků,pleť je jasnější,pružnější a sametově jemná,mizí i kruhy pod očima.
MASKA PRO SMÍŠENOU PLEŤ
bílkovo-medová maska. 1-2 bílky smíchej s 1 lžičkou medu a vyšleje do pěny. Poté masku nanes na obličej, ale vynech místa okolo očí a rtů. Asi po 10 - 15 minutách masku smyj a pleť namaž hydratačním krémem
  • Smíchej dvě lžíce nastrouhané mrkve, 1 žloutek, 1 lžíci vepřového sádla a 1 lžíci medu. Natírej!
  • Smíchej bílý jogurt, 1 lžičku medu a 1/2 rozmačkaného banánu, natírej!
  • Rozmačkej vařenou bramboru, přidej trošku mléka, šťávu z citronu a pomeranče nebo okurky a rajčete. Můžeš mazat.
  • Rozmačkej dvě broskve a 1 bílek, zahusti ovesnou nebo rýžovou moukou a nanes na pleť.
  • Smíchej dvě lžíce sezamového nebo olivového oleje, dvě lžíce mléka a zahusti rýžovou moukou. Nanášej!
  • Ale také stačí na pleť nanést bílý jogurt, přiložit gázu namočenou v kozím mléku nebo potřít pleť obličeje a krku olivovým olejem. Olivový olej můžeš také přidat do koupele.
Slunečnicové mléko
Pro normální pleť.
Namočte krátce vatové tampónky v mléce, lehce vymačkejte a navlhčete slunečnicovým olejem. S takto připravenými tampónky odličte make-up. Poté smyjte zbylou směs mléka a olej vlažnou vodou.

Heřmánkovo-pampeliškové-mléko
Pro bledou a pórovitou pleť
. Převařenou vodu přelijte přes 3 lžíce nasekaných heřmánkových květů a 2 lžíce pampeliškových listů. Dobře promíchejte a nechte 12 hodin táhnout. Přimíchejte 140ml mléka a ještě nechte 2 hodiny odstát, sceďte přes perfektně čisté sítko nebo sterilní obvaz, naplňte do vyvařené skleničky a nanášejte na pleť ráno a večer.

Heřmánkové mléko
Pro suchou pleť.
2polévkové lžíce čerstvého mléka a 2 polévkové lžíce heřmánku smíchejte a naneste na pleť vatovými tampóny.

Mléko z černého bezu
Pro mastnou pleť
. 2 lžíce várky černého bezu smíchejte se dvěmi lžícemi mléka. Naneste na pleť. Tento recept je také velmi účinný proti červeným žilkám.

Jogurtovo-medová-čistící emulze
Pro všechny typy pletí.
150ml jogurtu a 3 lžíce medu dejte na pánev a na mírném ohni rozmíchejte. Nechte 5 hodin táhnout, naplňte do vyvařené uzavírací sklenice a dejte do ledničky. Velmi intenzívně čistí a změkčuje pleť.

Zdravá plet...

20. ledna 2008 v 9:49 | Smolqinka |  ::..Pro holky..::
Pleť je každý den vystavena nepříznivým vlivům okolního prostředí, a to zvláště při slunění, koupání, saunování, mrazu, suchu nebo pobytu v prašném prostředí, a proto je potřeba o svou pleť pečovat.Jak?poradíme ti pár vychtávek a pokud ten svůj konkretní problém nenajdeš,odeber se na odkaz KONTAKTUJ MĚ a tvuj problem nám napiš.
OKURKOVÁ MASKA
Tato maska je určena pouze pro ty,kdo má svou pleť opravdu zanedbanou nebo si neví rady s odpornými pupínky.
Potřebuješ: 2 kolečka okurky
domácí sádlo s trochou neuvařeného vajíčka
čistící tampónek na pleť
Postup: Sádlo a vajíčko zamíchej dohromady,bokem si nech 2 kolečka okurky.Potom pomocí tampónku nanes masku na svou pleť vyhni se očním partiím.Na oči si přilož kolečka okurky a masku nech působit alespoň 20min.Pokud pocítíš nepříjemné svědění masku sundej,pleť opláchni a namaž krémem.
VITAMÍNOVÁ MASKA
Tuto masku dopoučuje jen těm,kdo má svou pleť suchou.Tímto ji dodá vitamíny plet se znova zregeneruje.
Potřebuješ: 2 lžíce medu
1lžíci pomerančové kůry
pár kapek cistronu
krém na obličej
Postup: Do misky dej med,pomerančovou kůru,pár kapek citronu a celý to zamíchej.Opět nanášej na obliček kromě očních partií.Masku necháme působit 15min.Po té důkladně opláchnemea plet namžeme krémem.
EXISTUJÍ SAMOZŘEJMĚ RŮZNÉ TIPY MASEK,KTERÉ SE DAJÍ ZAKOUPIT ČI OBJEDNAT.jÁ VŘELE DOPORUČUJI MASKY ZNAČKY AVON.POKUD NEMÁŠ VE SVÉM OKOLÍ NĚJAKOU AVON LADY OBRAŤ SE NA JEJICH INTERNETOVÉ STRÁNKY.

Hubni bez hladu...

20. ledna 2008 v 9:47 | Smolqinka |  ::..Pro holky..::
MÁME PRO TEBE JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST JAK ZHUBNOUT
BEZ HLADU
1.FÁZE
Nejdříve vysaď sladky pokud si na nem závislá musí to přestat.Jedine timdle krokem se dostaneš k sexi postavě.Neznamená to ovšem,že pokud tě přepadne opravdu mlsná a už to nebude k vydržení,že by sis ten kuosek dobrůtky dát nemohla.
2.FÁZE
Svoji stravu omez na polovinu.Dodržuj hlavne pitný režim.Při nejlepšim pi vodu.Dodáva tělu svěžest a neocítíš po ní hlad!Ráno k snídani si trošku dopřej,namaž si klidne rohlík svou oblíbenou marmeládou. Ale k vobědu už si dej nejaky ten salatek,třeba i s kousky kuřeciho masa.Jako odpolední svačinku si dej jablko.Ovoce je velmi dobre pro organismus.Večeře by měla být asi tak 17.30 dej si nakrájenou zeleninku a hrnek čaje.Po 18hodine už ovšem nejíme.je to období kdy si tělo ukládá nejvíce tuků jako zásobu.
3.FÁZE
Nezapomen,že držení diety má i něco do sebe.Trochu pohybu slečny! dej si do uši třeba sluchátka s tvou oblíbenou muzikou a di se ven tak na nejmíň 30min proběhnout.Neběhej ovšem do kopců!Tím by si si vytvářela svaly a ty taky něco váží.Nejlépe běhej někde na rovince.Musíš se u toho důkladně zpotit.Až přídeš domů dej si alespoň 20sklapovaček.Pokud nebudeš hned moc vydejchej se a potom pomaloučku polehoučku di na to.
4.FÁZE
Jak zahnet hlad jsi-li doma? Zkus zavolat kamaradce a jděte do města obhlédnout nějaké super věci,nebo si pust film,kterej tě zaručeně bude bavit.Nastává-li hlad večer zkus ho zahnat spánkem.
5.FÁZE
Teď už musíš jen vydržet.Představuj si své tělo jak bude vypadat vydržíš-li.
Bude sexi.Bude mít o nějaký ty kila míň.
POZOR !!!!! NIC SE NESMÍ PŘEHÁNĚT ! VAŠE VÁHA BUDE IDEÁLNÍ POKUD NEBUTE VYPADAT JAKO VYCHRTLÁ ANOREKTIČKA.PÁNOVÉ TAKY MUSÍ MÍT ZA CO CHYTIT.
IDEÁLNÍ VÁHA:
měříš např.175cm ideální váha:poslední dvojčíslí - 8 např. 75-8= 67 to je ideální váha.
ovšem pokud chceš maš možnost zhubnou těch 7kilo.ještě přirozené je pokud bude mít 60kg pak uz je to nezdravé !!!!!

Chloupky na nohou,,

20. ledna 2008 v 9:44 | Smolqinka |  ::..Pro holky..::
Chlupy na nohou
Jestli si chloupky z nohou odstraníte, nebo je necháte růst, je čistě vaše věc. Rozhodnete-li se pro odstranění, můžete volit mezi voskem, krémem, epilací a oholením. Musíte si sama vyzkoušet, která z metod vám nejvíce vyhovuje.
Oholení
Oholení speciálním dámským holicím strojkem je praktické a rychlé. Strojek můžete nastavit na dlouhé chlupy nebo na "strniště". Mnoho kosmetiček od této metody zrazuje, neboť již brzy po oholení vyrážejí krátké, ostré chloupky.
Depilační krémy
Máte-li citlivou pokožku, je třeba před chemickými depilačními přípravky (krém, emulze, pěna) varovat. Následkem by mohla být vyrážka či začervenalá svědivá místa.
Vosk
Vosk k odstranění chloupků (k dostání v kosmetických prodejnách) je směs včelího vosku a pryskyřic s přísadami svědčícími pokožce. Předností této metody je, že chloupky se vytrhnou i s kořínky a dorostou teprve zhruba po měsíci.
Epilace
Totéž platí i pro epilaci. Speciální elektrický strojek vytrhne chloupek i s kořenem.

Pocení...:(

20. ledna 2008 v 9:44 | Smolqinka |  ::..Pro holky..::
V horku se člověk potí. A je to správné, protože pot zchlazuje, ale také čistí póry a vyplavuje z těla "odpad". Současně však bakterie, které na kůži pot rozkládají, způsobují nepříjemný tělesný pach.
Abychom po celý den zůstalí svěží, je nejlépe odstartovat do něj vlažnou sprchou. Důkladnější umytí deodoračním mýdlem pomáhá po delší dobu tělesný pach potlačit. Ideální jako dodatečná "záruka svěžesti" jsou deodoranty. Sice neomezují vylučování tekutin z povrchu těla, ale vážou na sebe nežádoucí pachové složky. Deodoranty, které mají přijít vždy na čistou a dokonale suchou kůži, existují ve formě sprejů, krémů nebo pevného želé. Deo-zásyp má vedle dezodoračních účinků také schopnost odsávat vlhkost. Antiperspiranty mají účinek adstringující (stahující), čímž brání nadměrnému pocení. Zatímco čisté deodoranty můžeme používat vícekrát denně, antiperspiračnní prostředek bychom neměli použít častěji než jednou za den.